SLUŽBY

Stěhování bytů
Stěhování firem
Stěhování těžkých břemen
Vyklízení a likvidace odpadu
Uskladnění a úschova
Montáž a demontáž
Malování
Zapůjčení krabic
Provádíme kompletní stěhovací služby pro byty, domy, kanceláře, firmy, školy a jiné. Vždy záleží na náročnosti klienta a přepravovaných věcí. Používáme nejefektivnější technické postupy tak, aby bylo docíleno maximální spokojenosti zákazníka. Při stěhování především dbáme na to, aby nebylo zboží poškozeno a proto využíváme obalových materiálů jako jsou fixační a bublinkové folie, kartonové obaly, atd. Před zahájením stěhování je potřeba rozvrhnout časový plán a průběh stěhování. Ideálním řešením je návštěva našeho technika ZDARMA u Vás doma, kde se dozvíte průběh stěhování, počet pracovníků, zvolení dopravního prostředku a samozřejmě také cenu stěhování. V případě spokojenosti sepíšete s technikem smlouvu, ve které je sepsán přesný počet kusů a zaplatíte rezervační poplatek na termín, který si domluvíte, který je poté odečten z ceny v den stěhování. O všech možnostech jak zrychlit stěhovací proces Vás informuje náš technik.
Nejdůležitější věc při stěhování firmy je správné naplánování přesunu kancelářského vybavení, dokumentů a strojů. S veškerým plánováním Vám zdarma poradí náš technik, který projde veškeré požadavky a navrhne optimální způsob stěhování, zapůjčení obalového materiálu, atd..
Provádíme stěhování těžkých břemen, jako jsou piána, klavíry, trezory, výrobní stroje a jiné. Stěhování těžkých břemen je vždy časově náročné a vyžaduje důkladnou přípravu přepravního postupu. Před takovýmto stěhováním je potřeba návštěvy našeho technika, který vypracuje postup manipulace a přepravy. Pro tyto přepravy využíváme pouze zkušených pracovníků, kterí již mají s tímto druhem stěhování zkušenosti.
Poskytujeme vyklízecí práce.Vyklízíme nemovitosti jako jsou domy, byty, sklepy, garáže, půdy, sklepní koje, společné prostory bytových domů atd.Vzniklý odpad odvážíme na skládky, či roztřídíme a ekologicky zlikvidujeme. Zbavíme Vás nepotřebného harampádí a krámů.
Uskladnění a úschova nábytku.Pokud si to situace vyžaduje, jsme pro Vás připraveni uskladnit Váš Nábytek i osobní věci na dobu dle Vaší potřeby v uzamykatelném a suchém skladu naší firmy.Samozřejmostí je možnost kdykoli se dohodnout na vyzvednutí části zakázky ze skladu. Cena uskladnění je určována objemem, délkou doby skladování a je vždy dopředu konzultována s klientem. Při úschově vždy obdržíte smlouvu o skladování.
Vás nábytek můžeme nejen přivézt a odvézt, ale také demontovat a smontovat. Pro tuto činnost využíváme zkušených pracovníků, kteří mají s touto činností již řádné zkušenosti. Při montáži a demontáži nábytku vycházíme z časového plánu, který před započetím stanoví náš technik, od tohoto časového plánu se následně odvíjí cena a průběh montážee či demontáže.
Nabízíme malování pokojů, bytů a kanceláří před nastěhování nebo po vystěhování. Pomůžeme Vám s výběrem barev, připravíme váš byt na malování a následně po sobě uklidíme.
Zapůjčíme Vám zdarma krabice, které přivezeme až k Vám domů před stěhováním a nebo při stěhování. Za zapůjčení krabic zaplatí zákazník vratnou zálohu (10kč/ks - použitá krabice) nebo (50kč/ks - nová krabice). Tato záloha je poté odečtena v den navráceení krabic. Použité krabice si smí zákazník zanechat zdarma, nebo dle dohody. U nových krabic je záloha vrácena až po jejich navrácení zpět k nám a to pouze u nepoškozených kusů.
 • Kompletní stěhovací služby pro byty, domy, kanceláře, firmy, školy a jiné. • Provádíme stěhování po celé České republice a EU • Stěhování velkých strojů a dalších materiálů • Stěhování těžkých břemen, piána, klavíry, trezory, výrobní stroje • REFERENCE

  "Naprosto profesionální a velmi milí pracovníci. Vřele doporučuji. Super!"


  Alena - Ustí nad Labem (Bukov)
 • REFERENCE

  "Rychlé přestěhování, bez poničení nábytku, pomohli nám i větší nábytek obalit, aby se neponičil. Všem můžeme doporučit."


  Daniel - Ustí nad Labem (Všebořice)
 • REFERENCE

  "Moc děkuji za vaše služby. Využili jsme vašich služeb k přestěhování z bytu do domu a spokojenost. Rychlé přestěhování a dle mě i super cena. Doporučuji"


  Martina - Teplice
KONTAKTY

Provádíme kompletní stěhovací služby pro byty, domy, kanceláře, firmy, školy a jiné. Vždy záleží na náročnosti klienta a přepravovaných věcí. Používáme nejefektivnější technické postupy tak, aby bylo docíleno maximální spokojenosti zákazníka.

STĚHOVÁNÍ PEPEK
Jateční 31, 400 01
Ústí nad Labem, Česká republika


+420 607 677 227
stehovacisluzba@email.cz

@stehovanipepek.cz
YouTube kanál       


RZE Studio

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím